Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Miasta Otwocka
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Ciara Witold, IOD
Telefon:
Faks:
E-mail: wciara@otwock.pl

Dąbrowski Jacek, Wydział Zamówień Publicznych
Telefon:
Faks:
E-mail: zampubl@otwock.pl

Felijakowski Rafał, Grafik
Telefon:
Faks:
E-mail: rfelijakowski@otwock.pl

Mazek Piotr, Informatyk
Telefon:
Faks:
E-mail: pmazek@otwock.pl

Staniewski Jan, Informatyk
Telefon:
Faks:
E-mail: jstaniewski@otwock.pl

Stefanowicz Marcin, Inspektor
Telefon:
Faks:
E-mail: mstefanowicz@otwock.pl

Miasto Otwock, Armii Krajowej 5, 05-400 Otwock, tel.: 22 779-20-01, fax: 22 779-42-25, umotwock@otwock.pl, www.otwock.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@