Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Otwocka
Menu góra
Strona startowa Miasto Otwock Komisje Rady Miasta kadencja 2024-2029 Składy Komisji Rady Miasta Otwocka
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Składy Komisji Rady Miasta Otwocka, menu 1494 - BIP - Miasto Otwock”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Składy Komisji Rady Miasta Otwocka

Składy Komisji Rady Miasta Otwocka

KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW

  1. Przewodniczący: Jarosław Łakomski
  2. Barbara Dylejko-Menin
  3. Andrzej Gurdziel
  4. Ewa Jedynak
  5. Radosław Kałowski
  6. Krystian Kiełtyka
  7. Andrzej Kobus
  8. Mariusz Konowrocki
  9. Marcin Kraśniewski
  10. Arkadiusz Krzyżanowski
  11. Monika Kwiek
  12. Marcin Michalczyk
  13. Magdalena Nowak
  14. Magdalena Piskorz
  15. Michał Słupski
  16. Anna Szostak

KOMISJA PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO             

  1. Przewodniczący: Radosław Kałowski
  2. Agnieszka Czajkowska
  3. Andrzej Kobus
  4. Jakub Kosiński
  5. Marcin Kraśniewski
  6. Arkadiusz Krzyżanowski
  7. Monika Kwiek
  8. Magdalena Piskorz

 

KOMISJA ZDROWIA i SPRAW SPOŁECZNYCH                 

  1. Przewodniczący: Marcin Kraśniewski
  2. Joanna Chmielewska
  3. Andrzej Gurdziel
  4. Ewa Jedynak
  5. Radosław Kałowski
  6. Mariusz Konowrocki
  7. Jakub Kosiński
  8. Arkadiusz Krzyżanowski
  9. Marcin Michalczyk
  10. Magdalena Piskorz
  11. Wojciech Sierpiński
  12. Michał Słupski

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY i SPORTU                     

  1. Przewodnicząca: Joanna Chmielewska
  2. Agnieszka Czajkowska
  3. Barbara Dylejko-Menin
  4. Andrzej Gurdziel
  5. Krystian Kiełtyka.
  6. Mariusz Konowrocki
  7. Jakub Kosiński
  8. Marcin Kraśniewski
  9. Arkadiusz Krzyżanowski
  10. Monika Kwiek
  11. Jarosław Łakomski
  12. Marcin Michalczyk
  13. Magdalena Nowak
  14. Magdalena Piskorz
  15. Wojciech Sierpiński
  16. Michał Słupski
  17. Izabela Tyszka-Kowalska

 

KOMISJA INWESTYCJI i GOSPODARKI MIEJSKIEJ                                              

  1. Przewodniczący: Andrzej Kobus
  2. Joanna Chmielewska
  3. Agnieszka Czajkowska
  4. Barbara Dylejko-Menin
  5. Andrzej Gurdziel
  6. Radosław Kałowski
  7. Krystian Kiełtyka
  8. Mariusz Konowrocki
  9. Jakub Kosiński
  10. Jarosław Łakomski
  11. Marcin Michalczyk
  12. Wojciech Sierpiński
  13. Anna Szostak
  14. Izabela Tyszka-Kowalska

 

KOMISJA REWIZYJNA                                                                         

  1. Przewodnicząca: Magdalena Nowak
  2. Ewa Jedynak
  3. Jarosław Łakomski
  4. Michał Słupski
  5. Anna Szostak
  6. Izabela Tyszka-Kowalska

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW i PETYCJI                                                          

  1. Przewodniczący: Wojciech Sierpiński
  2. Joanna Chmielewska
  3. Agnieszka Czajkowska
  4. Barbara Dylejko-Menin
  5. Ewa Jedynak
  6. Krystian Kiełtyka
  7. Magdalena Nowak
  8. Izabela Tyszka-Kowalska

 

DORAŹNA – KOMISJA ds. NIERUCHOMOŚCI I PRZEKSZTAŁCEŃ

  1. Przewodniczący: Mariusz Konowrocki
  2. Joanna Chmielewska
  3. Ewa Jedynak
  4. Radosław Kałowski
  5. Andrzej Kobus
  6. Jakub Kosiński
  7. Marcin Kraśniewski
  8. Arkadiusz Krzyżanowski.
  9. Jarosław Łakomski
  10. Marcin Michalczyk
  11. Magdalena Nowak
  12. Wojciech Sierpiński
  13. Izabela Tyszka-Kowalska

 

DORAŹNA – KOMISJA STATUTOWA                                                       

  1. Przewodnicząca: Magdalena Piskorz
  2. Joanna Chmielewska
  3. Barbara Dylejko-Menin
  4. Ewa Jedynak
  5. Radosław Kałowski
  6. Krystian Kiełtyka
  7. Jarosław Łakomski
  8. Marcin Michalczyk
  9. Magdalena Nowak
  10. Wojciech Sierpiński
  11. Michał Słupski
  12. Anna Szostak
  13. Izabela Tyszka-Kowalska

 

DORAŹNA – KOMISJA INWENTARYZACYJNA                                                           

  1. Przewodniczący: Andrzej Gurdziel
  2. Agnieszka Czajkowska
  3. Radosław Kałowski
  4. Mariusz Konowrocki
  5. Marcin Kraśniewski
  6. Jarosław Łakomski
  7. Marcin Michalczyk
  8. Magdalena Nowak
  9. Magdalena Piskorz

Metryka

sporządzono
2024-06-19 przez Koczara Patrycja
udostępniono
2024-06-19 13:29 przez Koczara Patrycja
zmodyfikowano
2024-06-19 13:30 przez Koczara Patrycja
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
105
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.