Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Miasta Otwocka
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Miasto Otwock  / Rada Miasta
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Rada Miasta Rada Miasta
Nazwa jednostki: Rada Miasta
Adres: ul. Armii Krajowej 5
05-400  Otwock

Kontakt:

tel. 22 779 20 01 wew. 305
fax. 22 788-42-25
e-mail:  radamiasta@otwock.pl

Skład Rady:  
Przewodnicząca Rady Miasta Monika Joanna Kwiek e-mail:  radamiasta@otwock.pl
 
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bartłomiej Kozłowski, e-mail: bkozlowski@otwock.pl
 
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Arkadiusz Krzyżanowski, e-mail: akrzyzanowski@otwock.pl
 
 


Przemysław Bogusz,
e-mail:  pbogusz@otwock.pl

Jadwiga Marcela Czarnowska, e-mail:  jczarnowska@otwock.pl

Wojciech Dousa, e-mail: wdousa@otwock.pl

Mateusz Kamil Głasek,
e-mail: mglasek@otwock.pl

Urszula Monika Golińska, e-mail: ugolinska@otwock.pl

Andrzej Mieczysław Gurdziel, e-mail: agurdziel@otwock.pl

Radosław Kałowski, e-mail: rkalowski@otwock.pl

Jakub Rafał Kosiński,
e-mail:  jkosinski@otwock.pl

Marcin Michał Kraśniewski,
e-mail:  mkrasniewski@otwock.pl

Jarosław Łakomski,
e-mail:  jlakomski@otwock.pl

Marcin Andrzej Michalczyk:
e-mail: mmichalczyk@otwock.pl

Barbara Aleksandra Olpińska,
e-mail:  bolpinska@otwock.pl

Ireneusz Józef Paśniczek, e-mail: ipasniczek@otwock.pl

Dariusz Bogdan Piętka,
e-mail:  dpietka@otwock.pl

Małgorzata Ewa Rock,
e-mail:  mrock@otwock.pl

Andrzej Józef Sałaga,
e-mail:  asalaga@otwock.pl

Mariusz Edward Strawiński, e-mail: mstrawinski@otwock.pl

Ireneusz Wojtasik,
e-mail: iwojtasik@otwock.pl

 

Dyżury Radnych w I-szym pólroczu 2019 r.:
  1. 1.       

11 marca 2019 roku

Barbara Olpińska, Radosław Kałowski

  1. 2.       

25 marca 2019 roku

Dariusz Piętka, Ireneusz Paśniczek

  1. 3.       

08 kwietnia 2019 roku

Małgorzata Rock, Jadwiga Czarnowska

  1. 4.       

29 kwietnia 2019 roku

Andrzej Gurdziel, Marcin Kraśniewski

  1. 5.       

13 maja 2019 roku

Ireneusz Wojtasik, Dariusz Piętka

  1. 6.       

27 maja 2019 roku

Małgorzata Rock, Jadwiga Czarnowska

  1. 7.       

10 czerwca 2019 roku

Ireneusz Paśniczek, Mariusz Strawiński

  1. 8.       

24 czerwca 2019 roku

Andrzej Sałaga, Przemysław Bogusz



data wytworzenia2018-11-19
data udostępnienia2018-11-19
sporządzone przezMałgorzataM Nowak
opublikowane przezJan Staniewski
ilość odwiedzin742
rejestr zmianzobacz »
Miasto Otwock, Armii Krajowej 5, 05-400 Otwock, tel.: 22 779-20-01, fax: 22 779-42-25, umotwock@otwock.pl, www.otwock.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@